Posledná šanca ...


Posledná šanca ...

     Poslednú šancu vypočuť si informácie o možnosti štúdia na Akadémii ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovskom Mikuláši z úst príslušníkov Regrutačnej skupiny Prešov, Personálneho úradu Ozbrojených síl SR v akademickom roku 2014/2015 mali Vranovskí študenti. Prezentácie sa uskutočnili na Strednej odbornej škole na Ulici A. Dubčeka a Cirkevnom gymnáziu sv. Františka Assiského na Školskej ulici dňa 18. februára 2014.

 

    Takmer dvesto päťdesiatim študentom, ale nielen budúcim maturantom Prešovskí regrutátori ponúkli komplexné množstvo informácií z prvej ruky, veď nie nadarmo sa hovorí „Je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť“. Informácie sa týkali hlavne skvelej príležitosti študovať na Akadémii ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovskom Mikuláši.

 

     Súčasťou prezentácií boli aj živé diskusie. Množstvo otázok študentov bolo zameraných najmä na podmienky štátnej služby profesionálneho vojaka v ozbrojených silách Slovenskej republiky. Na tzv. „zaujímavé“ otázky, regrutátori odpovedali aj na základe vlastných skúseností.

    

     Kvalitná informovanosť = správny výber. Voľba vysokej školy je dôležitým životným medzníkom veľkej väčšiny stredoškolákov a nemalo by ísť o unáhlené rozhodnutie. Ako budúci vojenskí profesionáli sa môžu študenti uplatniť v aktívnom, náročnom a dobrodružnom povolaní, je teda čas rozhodnúť sa...


Posledná šanca ...Posledná šanca ...Posledná šanca ...

Autor: čatár Alojz MIKULA , Foto: rotný Mgr. Rastilav SVOBODA - Dátum: 19.02.2014
Čítanosť: 11627
Verzia pre tlač

Skočiť na menu